Kde koupit Babybjörn Nočník Smart tyrkysový

Nočník Smart Potty je dokonalým spojením funkčnosti a pohodlí. Je stabilní a komfortní díky svému ergonomickému designu a měkkým liniím. Mytí nočníku je také velmi jednoduché a rychlé, díky vnitřní vy… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Babybjörn Nočník Smart tyrkysový
					
				 Nočníky a redukce
Cena
610 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Babybjörn Nočník Smart tyrkysový které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 610 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nočník Smart Potty je dokonalým spojením funkčnosti a pohodlí. Je stabilní a komfortní díky svému ergonomickému designu a měkkým liniím. Mytí nočníku je také velmi jednoduché a rychlé, díky vnitřní vyjímatelné části. Vzhledem ke svým rozměrům je vhodný na cesty i do menších koupelen. Stejně jako všechny umělohmotné výrobky BabyBjörn, ani tento neobsahuje PVC a je recyklovatelný.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Babybjörn Nočník Smart tyrkysový z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 7317680510136 a ID 156695
- jistota kvalitního výrobce Babybjörn
- kategorie Nočníky a redukce

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 117 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Babybjörn Nočník Smart tyrkysový . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Babybjörn Nočník Smart tyrkysový na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Nočníky a redukce Babybjörn, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Babybjörn Nočník Smart tyrkysový vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Nočníky a redukce Babybjörn, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz