Kde koupit Babybjörn Stupátko Gray

Stupátko umožňuje dětem, aby samy dosáhly na záchod a umyvadlo. Díky širokým gumovým pásům na spodku stupátka, které je udržují pevně na podlaze, je dokonale bezpečné. Na horní straně je gumová podlož… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Babybjörn Stupátko Gray
					
				 Pomůcky na koupání
Cena
496 Kč
Dostupnost
Skladem 26.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Babybjörn Stupátko Gray které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 496 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Stupátko umožňuje dětem, aby samy dosáhly na záchod a umyvadlo. Díky širokým gumovým pásům na spodku stupátka, které je udržují pevně na podlaze, je dokonale bezpečné. Na horní straně je gumová podložka, která je také protiskluzová a zajišťuje stabilitu dětským nožkám, zatímco na něm stojí. Navíc jde sladit se všemi produkty BabyBjörn do koupelny.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Babybjörn Stupátko Gray z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 7350041677758 a ID 156733
- jistota kvalitního výrobce Babybjörn
- kategorie Pomůcky na koupání

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 98 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Babybjörn Stupátko Gray . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Babybjörn Stupátko Gray na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pomůcky na koupání Babybjörn, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Babybjörn Stupátko Gray vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Pomůcky na koupání Babybjörn, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz