Kde koupit BabyGO Houpací křeslo - Žabička

Houpání je pro malé děti velmi důležité, stimuluje jejich smysly. Nyní nabízíme houpací křesílka, z nichž všechny mají certifikaci kvality a přinášejí dětem spoustu radosti a zábavy. Houpací ližiny a… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BabyGO Houpací křeslo - Žabička
					
				 Houpátka
Cena
999 Kč
Dostupnost
Skladem 21.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BabyGO Houpací křeslo - Žabička které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 999 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Houpání je pro malé děti velmi důležité, stimuluje jejich smysly. Nyní nabízíme houpací křesílka, z nichž všechny mají certifikaci kvality a přinášejí dětem spoustu radosti a zábavy. Houpací ližiny a úchytky zvířat jsou vyrobeny ze dřeva. Upozorňujeme, že tento model houpátka je vhodnější pro starší děti. Zvířata pro houpání jsou vhodná pro děti ve věku od 6 měsíců do 3 let. Sedadlo je pohodlné a bezpečné. Nosnost houpátka je 20 kg.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BabyGO Houpací křeslo - Žabička z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596039006677 a ID 67780
- jistota kvalitního výrobce BabyGO
- kategorie Houpátka

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 50 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BabyGO Houpací křeslo - Žabička . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BabyGO Houpací křeslo - Žabička na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Houpátka BabyGO, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BabyGO Houpací křeslo - Žabička vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Houpátka BabyGO, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz