Kde koupit Babymoov podhlavníček LoveNest Original Pinky

Měkký podhlavníček ve tvaru srdíčka je ergonomicky tvarovaný a fixuje hlavičku děťátka ve správné poloze. Napomáhá snížit riziko zploštění hlavičky. Vhodný do postýlky, lehačky, kočárku či autosedačk… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Babymoov podhlavníček LoveNest Original Pinky
					
				 Dětské polštáře
Cena
369 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Babymoov podhlavníček LoveNest Original Pinky které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 369 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Měkký podhlavníček ve tvaru srdíčka je ergonomicky tvarovaný a fixuje hlavičku děťátka ve správné poloze. Napomáhá snížit riziko zploštění hlavičky. Vhodný do postýlky, lehačky, kočárku či autosedačky. Možno prát na 30°C. Rozměr: 23cm x 24cm x 3,5 cm. Materiál: 92% bavlna + 8% elastan. Vhodné pro děti od 0 do 4-6 měsíců.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Babymoov podhlavníček LoveNest Original Pinky z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3661276153882 a ID 12345937
- jistota kvalitního výrobce Babymoov
- kategorie Dětské polštáře

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 63 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Babymoov podhlavníček LoveNest Original Pinky . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Babymoov podhlavníček LoveNest Original Pinky na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské polštáře Babymoov, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Babymoov podhlavníček LoveNest Original Pinky vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské polštáře Babymoov, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz