Kde koupit Babymoov Podhlavníček LoveNest Original - šedý

Babymoov Podhlavníček LoveNest Original je ergonomicky tvarovaný podhlavníček ve tvaru srdíčka. Fixuje hlavičku děťátka ve správné poloze. Zamezuje zploštění hlavičky. Ergonomicky tvarovaný polštářek… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Babymoov Podhlavníček LoveNest Original - šedý
					
				 Dětské polštáře
Cena
369 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Babymoov Podhlavníček LoveNest Original - šedý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 369 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Babymoov Podhlavníček LoveNest Original je ergonomicky tvarovaný podhlavníček ve tvaru srdíčka. Fixuje hlavičku děťátka ve správné poloze. Zamezuje zploštění hlavičky. Ergonomicky tvarovaný polštářek. Měkký podhlavníček ve tvaru srdíčka. Zabraňuje zplošťování hlavičky, které vzniká při spaní na jedné straně. Použití v kočárku, postýlce, kolébce ale i autosedačce. Fixuje hlavičku děťátka ve správné poloze. Hypoalergenní. Možno použít pouze v případě, kdy děťátko leží v poloze na zádech. Možno prát na 30°C. Parametry: Materiál: 92% bavlna + 8% polyester Rozměry: 23cm x 24cm x 3cm Polštářek je určen pro děti od narození do 4 – 6 měsíců.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Babymoov Podhlavníček LoveNest Original - šedý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3661276142992 a ID 10371298
- jistota kvalitního výrobce Babymoov
- kategorie Dětské polštáře

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 83 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Babymoov Podhlavníček LoveNest Original - šedý . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Babymoov Podhlavníček LoveNest Original - šedý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské polštáře Babymoov, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Babymoov Podhlavníček LoveNest Original - šedý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské polštáře Babymoov, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz