Kde koupit BAM DEF2000XLA

Houslové pouzdro nejvyšší kvality s výjimečným designem francouzských návrhářů. Má nízkou hmotnost, ale zároveň je velmi odolné. Obsahuje dva popruhy, díky čemuž je možné jej nosit přes rameno i jako… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BAM DEF2000XLA Houslové obaly a kufry
Cena
9 990 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BAM DEF2000XLA které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 9 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Houslové pouzdro nejvyšší kvality s výjimečným designem francouzských návrhářů. Má nízkou hmotnost, ale zároveň je velmi odolné. Obsahuje dva popruhy, díky čemuž je možné jej nosit přes rameno i jako batoh.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BAM DEF2000XLA z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 225380
- jistota kvalitního výrobce BAM
- kategorie Houslové obaly a kufry

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 90 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BAM DEF2000XLA. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BAM DEF2000XLA na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Houslové obaly a kufry BAM, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BAM DEF2000XLA vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: