Kde koupit Bambusová plena s potiskem, 100x100cm - jednorožec

barva: bílá, Touch of love, rozměr: 100x100cm <strong>Bambusovo-bavlněná plena.</strong> <br /> <br />Určená pro děti od 0 m+. <br /> <br /><strong>Materiál… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bambusová plena s potiskem, 100x100cm - jednorožec Vybavení a doplňky
Cena
359 Kč
Dostupnost
Skladem 05.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bambusová plena s potiskem, 100x100cm - jednorožec které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 359 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: bílá, Touch of love, rozměr: 100x100cm <strong>Bambusovo-bavlněná plena.</strong> <br /> <br />Určená pro děti od 0 m+. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> 60% bambusová viskoza, 40% bavlna. <br /><strong>Rozměry:</strong>- cca 100x100 cm, +/- 4cm. <br /><strong>Gramáž: </strong> 170 g/m2, +/- 6%. <br /> <br />Praní : 40st. Celsia. <br />Před prvním použitím plenku vyperte. Při praní nepoužívejte aviváž, snižuje savost výrobku. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bambusová plena s potiskem, 100x100cm - jednorožec z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907784461001 a ID 95383
- jistota kvalitního výrobce Touch of Love
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 48 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bambusová plena s potiskem, 100x100cm - jednorožec. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bambusová plena s potiskem, 100x100cm - jednorožec na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Touch of Love, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bambusová plena s potiskem, 100x100cm - jednorožec vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Touch of Love, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz