Kde koupit Bambusový eko hrneček s brčkem, 250ml - Baletka

250 ml, barva: růžová <strong>Bambusový eko hrneček s brčkem.</strong> <br /> <br />Představujeme novou sadu dětského nádobí vyrobenou z organického bambusu. Nyní můžete mít t… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bambusový eko hrneček s brčkem, 250ml - Baletka Vybavení a doplňky
Cena
199 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bambusový eko hrneček s brčkem, 250ml - Baletka které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

250 ml, barva: růžová <strong>Bambusový eko hrneček s brčkem.</strong> <br /> <br />Představujeme novou sadu dětského nádobí vyrobenou z organického bambusu. Nyní můžete mít také svůj oblíbený hrnek z ekologických materiálů. <br />Slámka umožňuje bezpečné a pohodlné pití. <br /> <br />Hrneček je vyroben v zajímavých barvách s motivem baletky. <br /> <br /><strong>Obsah:</strong> 250 ml. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> bambus, eko materiál <br /><strong>Rozměry:</strong> 12 x 13 cm. <br /> <br />Lze mýt v myčce. <br /> <br />Neumísťujte do mikrovlnné trouby.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bambusový eko hrneček s brčkem, 250ml - Baletka z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4001176600038 a ID 94859
- jistota kvalitního výrobce Mertens
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 130 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bambusový eko hrneček s brčkem, 250ml - Baletka. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bambusový eko hrneček s brčkem, 250ml - Baletka na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Mertens, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bambusový eko hrneček s brčkem, 250ml - Baletka vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Mertens, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz