Kde koupit Bartex Design Pyžamožrout, malý - tmavě modrý

Úžasný pyžamožrout je propracovaný polštářek s výšivkami, povlakem a vnitřním polštářem. Pyžamožrout si s chutí pochutná na pyžamku vašich dětí, schová ho do bříška a vašim ratolestem udělá radost jak… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bartex Design Pyžamožrout, malý - tmavě modrý
					
				 Kapsáře
Cena
499 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bartex Design Pyžamožrout, malý - tmavě modrý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 499 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Úžasný pyžamožrout je propracovaný polštářek s výšivkami, povlakem a vnitřním polštářem. Pyžamožrout si s chutí pochutná na pyžamku vašich dětí, schová ho do bříška a vašim ratolestem udělá radost jako dekorativní polštářek v pokojíčku. Večer děti najdou své pyžamo na stejném místě, uklizené pěkně v bříšku hračky. Materiál Pyžamožrout je vyroben z 100% bavlny, 100% bavlněného úpletu, froté – 80% bavlna, 20% polyester a fleecu – 100% polyester. Polštářek má bavlněný povlak a je naplněn dutým silanizovaným rounem. Údržba: Praní 30°C 

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bartex Design Pyžamožrout, malý - tmavě modrý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596088168623 a ID 2191500
- jistota kvalitního výrobce Bartex Design
- kategorie Kapsáře

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 122 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bartex Design Pyžamožrout, malý - tmavě modrý . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bartex Design Pyžamožrout, malý - tmavě modrý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kapsáře Bartex Design, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bartex Design Pyžamožrout, malý - tmavě modrý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kapsáře Bartex Design, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz