Kde koupit Bartex Design Závěsný kapsář Kočička - zelená

Závěsný kapsář na poutko ve tvaru hravé kočičky poskytne vám i vašim dětem veselý prostor k ukládání oblečení do školky nebo jako hezký a praktický doplněk do dětského pokojíčku k ukládání pyžamka, pl… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bartex Design Závěsný kapsář Kočička - zelená
					
				 Kapsáře
Cena
299 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bartex Design Závěsný kapsář Kočička - zelená které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Závěsný kapsář na poutko ve tvaru hravé kočičky poskytne vám i vašim dětem veselý prostor k ukládání oblečení do školky nebo jako hezký a praktický doplněk do dětského pokojíčku k ukládání pyžamka, plyšáků nebo jiných hraček. Věci se ukládají kočičce do bříška – velké kapsy. Na drobnosti je pak určena menší kapsička. Na přední straně je našita kapsička ze slídy pro jmenovku nebo značku ze školky. Hlava kočičky je vyplněna dutým silanizovaným rounem. Materiál: 100% bavlna / 100% polyester Rozměry: 50x78 cm Údržba: Praní 30°C

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bartex Design Závěsný kapsář Kočička - zelená z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596088168593 a ID 2191458
- jistota kvalitního výrobce Bartex Design
- kategorie Kapsáře

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 63 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bartex Design Závěsný kapsář Kočička - zelená . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bartex Design Závěsný kapsář Kočička - zelená na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kapsáře Bartex Design, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bartex Design Závěsný kapsář Kočička - zelená vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kapsáře Bartex Design, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz