Kde koupit Batex Ledvinový pás vlněný, 021 B/M 70x26 cm, 0.1 kg

Ledvinový pás vlněný, 021 B/M, Batex, 70x26 cm, 0.1 kg - www.biooo.cz Zobrazit celý detail produktu >>>
  • 
Batex Ledvinový pás vlněný, 021 B/M 70x26 cm, 0.1 kg
		 Zdravotní bandáže a ortézy
Cena
310 Kč
Dostupnost
0
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Biooo.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Batex Ledvinový pás vlněný, 021 B/M 70x26 cm, 0.1 kg které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 310 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Ledvinový pás vlněný, 021 B/M, Batex, 70x26 cm, 0.1 kg - www.biooo.cz

Z toho e-shopu Biooo.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Batex Ledvinový pás vlněný, 021 B/M 70x26 cm, 0.1 kg z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 3863
- jistota kvalitního výrobce Batex
- kategorie Zdravotní bandáže a ortézy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 41 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Batex Ledvinový pás vlněný, 021 B/M 70x26 cm, 0.1 kg . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Batex Ledvinový pás vlněný, 021 B/M 70x26 cm, 0.1 kg na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Biooo.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Zdravotní bandáže a ortézy Batex , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Batex Ledvinový pás vlněný, 021 B/M 70x26 cm, 0.1 kg vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Biooocz

Máte rádi přírodní a zároveň kvalitní kosmetiku? U náš si můžete vybrat z velké nabídky značek za super ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Zdravotní bandáže a ortézy Batex , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Biooo.cz za výhodnou cenu.


Biooo.cz