Kde koupit Batist Medical NÁPLAST HYPOALERGENNÍ FILMPORE 1,25CMX9,15M,NÁPLAST TRANSPARENTNÍ

  • Batist Medical NÁPLAST HYPOALERGENNÍ FILMPORE 1,25CMX9,15M,NÁPLAST TRANSPARENTNÍ Vybavení a doplňky
Cena
16 Kč
Dostupnost
Skladem 28.01.2021
Doprava na tento produkt
od 79 Kč
Do obchodu » BENU.CZ

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Batist Medical NÁPLAST HYPOALERGENNÍ FILMPORE 1,25CMX9,15M,NÁPLAST TRANSPARENTNÍ které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 16 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>Z toho e-shopu BENU.CZ můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Batist Medical NÁPLAST HYPOALERGENNÍ FILMPORE 1,25CMX9,15M,NÁPLAST TRANSPARENTNÍ z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591454003294 a ID 173292
- jistota kvalitního výrobce Batist Medical
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 72 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Batist Medical NÁPLAST HYPOALERGENNÍ FILMPORE 1,25CMX9,15M,NÁPLAST TRANSPARENTNÍ. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Batist Medical NÁPLAST HYPOALERGENNÍ FILMPORE 1,25CMX9,15M,NÁPLAST TRANSPARENTNÍ na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop BENU.CZ doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Batist Medical, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Batist Medical NÁPLAST HYPOALERGENNÍ FILMPORE 1,25CMX9,15M,NÁPLAST TRANSPARENTNÍ vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci BENU.CZ

Díky propojení s evropským lídrem na trhu s léčivy je BENU.CZ vaše první volba při výběru špičkových léků, zdravotnického materiálu i vyživových doplňků. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Batist Medical, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt BENU.CZ za výhodnou cenu.


BENU.CZ