Kde koupit Bavlněná čepička Baby Nellys ® - Veselé pruhy červené

vel. 42 - 54cm, barva: Proužky červené, orientační velikost dle věku: 2-6 let <strong>Bavlněná čepička Baby Nellys ®.</strong> <br /> <br />Ideální na jarní i letní nošení. … Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bavlněná čepička Baby Nellys ® - Veselé pruhy červené Vybavení a doplňky
Cena
119 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bavlněná čepička Baby Nellys ® - Veselé pruhy červené které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

vel. 42 - 54cm, barva: Proužky červené, orientační velikost dle věku: 2-6 let <strong>Bavlněná čepička Baby Nellys ®.</strong> <br /> <br />Ideální na jarní i letní nošení. <br />Čepička je měkkoučká, jemná, dobře se nosí. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong>98% bavlna, 2%elastan. <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br />Rozměr čepičky - obvod hlavičky - 44 - 54cm. (natáhne se do 58cm) <br />Hloubka cca 19 cm. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bavlněná čepička Baby Nellys ® - Veselé pruhy červené z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309136721 a ID 95451
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 119 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bavlněná čepička Baby Nellys ® - Veselé pruhy červené. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bavlněná čepička Baby Nellys ® - Veselé pruhy červené na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bavlněná čepička Baby Nellys ® - Veselé pruhy červené vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz