Kde koupit Bavlněná čepička s flitry YO ! Korunka - granátová

Vel. 46-48 cm - označuje obvod hlavičky <strong>Krásná čepička YO!</strong> <br /> <br />Velmi kvalitní a příjemný materiál. <br /> <br /><strong>Materiál:&… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bavlněná čepička s flitry YO ! Korunka - granátová Vybavení a doplňky
Cena
89 Kč
Dostupnost
Skladem 28.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bavlněná čepička s flitry YO ! Korunka - granátová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 89 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vel. 46-48 cm - označuje obvod hlavičky <strong>Krásná čepička YO!</strong> <br /> <br />Velmi kvalitní a příjemný materiál. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> <br />95% bavlna, 5% elastan. <br /> <br />Velikost čepičky dle výrobce 46-48, označuje obvod hlavičky. <br /><strong>Detailní rozměry: </strong> <br />Šíře v klidovém stavu 2 x 23 cm, po natažení až 2 x 26 cm. <br />Hloubka cca 20 cm. <br /> <br />1. Jakost

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bavlněná čepička s flitry YO ! Korunka - granátová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902409862010 a ID 96193
- jistota kvalitního výrobce YO !
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 52 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bavlněná čepička s flitry YO ! Korunka - granátová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bavlněná čepička s flitry YO ! Korunka - granátová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky YO ! , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bavlněná čepička s flitry YO ! Korunka - granátová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky YO ! , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz