Kde koupit Bavlněná čepička Street Baby Nellys ® - grafit

vel. 48 - 52cm, barva: Grafit, orientační velikost dle věku: 1 - 3 roky <strong>Bavlněná čepička Baby Nellys ® s výšivkou Street.</strong> <br /> <br />Ideální na jarní i letn… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bavlněná čepička Street Baby Nellys ® - grafit Vybavení a doplňky
Cena
119 Kč
Dostupnost
Skladem 02.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bavlněná čepička Street Baby Nellys ® - grafit které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

vel. 48 - 52cm, barva: Grafit, orientační velikost dle věku: 1 - 3 roky <strong>Bavlněná čepička Baby Nellys ® s výšivkou Street.</strong> <br /> <br />Ideální na jarní i letní nošení. <br />Čepička je měkkoučká, jemná, dobře se nosí. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong>98% bavlna, 2%elastan. <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br />Rozměr čepičky - obvod hlavičky - 48 - 52cm. <br />Hloubka 24cm. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bavlněná čepička Street Baby Nellys ® - grafit z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309025902 a ID 55518
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 56 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bavlněná čepička Street Baby Nellys ® - grafit. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bavlněná čepička Street Baby Nellys ® - grafit na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bavlněná čepička Street Baby Nellys ® - grafit vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz