Kde koupit Bavlněná košilka Little Princess - růžová

Velikost: 56, Barva: růžová, Baby Nellys <strong>Bavlněná košilka Little Prince .</strong> <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> 100% bavlna. <br /> <b… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bavlněná košilka Little Princess - růžová Vybavení a doplňky
Cena
139 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bavlněná košilka Little Princess - růžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 139 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Velikost: 56, Barva: růžová, Baby Nellys <strong>Bavlněná košilka Little Prince .</strong> <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> 100% bavlna. <br /> <br /><strong>Detailní rozměry:</strong> <br /><strong>Vel. 56</strong>délka cmx2, šířka cmx2, délka rukávku od krčku cm. <br /><strong>Vel. 62</strong>délka cmx2, šířka cmx2, délka rukávku od krčku cm. <br /><strong>Vel. 68</strong>délka cmx2, šířka cmx2, délka rukávku od krčku cm. <br /> <br />Uvedené rozměry se mohou minimálně lišit +-0,5 - 1,5 cm. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bavlněná košilka Little Princess - růžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309133898 a ID 94806
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 84 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bavlněná košilka Little Princess - růžová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bavlněná košilka Little Princess - růžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bavlněná košilka Little Princess - růžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz