Kde koupit Bavlněné povlečení do postýlky - Hvězdičky mini - růžové

rozměr: 120x90cm, Baby Nellys ® <strong>Bavlněné povlečení Baby Nellys ®.</strong> <br /> <br />… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bavlněné povlečení do postýlky - Hvězdičky mini - růžové Vybavení a doplňky
Cena
329 Kč
Dostupnost
Skladem 29.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bavlněné povlečení do postýlky - Hvězdičky mini - růžové které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 329 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

rozměr: 120x90cm, Baby Nellys ® <strong>Bavlněné povlečení Baby Nellys ®.</strong> <br /> <br /> <strong>Materiál:</strong> 100% bavlna. <br /> <br />I.Jakost. <br /> <br />Bezpečné zapínání na zip - vyloučeno vdechnutí knoflíku apod. <br /> <br /><strong>Rozměry cca +/- 3cm:</strong> <br />Peřinka: 120x90 cm/135x100cm dle výběru zákazníkem v menu. <br />Polštářek: 40x60cm. <br /> <br />Vše vyrobeno z kvalitní 100% bavlny, která je hebká, měkká a příjemná na omak. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bavlněné povlečení do postýlky - Hvězdičky mini - růžové z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309136905 a ID 95509
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 73 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bavlněné povlečení do postýlky - Hvězdičky mini - růžové. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bavlněné povlečení do postýlky - Hvězdičky mini - růžové na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bavlněné povlečení do postýlky - Hvězdičky mini - růžové vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz