Kde koupit Bavlněné prostěradlo - Hvězdičky bílé v šedé

rozměr: do postýlky 120x60cm, Baby Nellys ® <strong>Bavlněné prostěradlo do postýlky 120x60cm.</strong> <br /> <br />Materiál: 100% bavlna. <br /> <br />I.Jakost. … Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bavlněné prostěradlo - Hvězdičky bílé v šedé Vybavení a doplňky
Cena
159 Kč
Dostupnost
Skladem 28.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bavlněné prostěradlo - Hvězdičky bílé v šedé které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 159 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

rozměr: do postýlky 120x60cm, Baby Nellys ® <strong>Bavlněné prostěradlo do postýlky 120x60cm.</strong> <br /> <br />Materiál: 100% bavlna. <br /> <br />I.Jakost. <br /> <br />Vše vyrobeno z kvalitní 100% bavlny, která je hebká, měkká a příjemná na omak. <br /> <br />Certifikováno, atest, 1.jakost (zboží určené pro děti). <br /> <br />Bavlna s certifikátem EU pro ekologii textilu OKO-TEX. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bavlněné prostěradlo - Hvězdičky bílé v šedé z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309136455 a ID 95525
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 40 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bavlněné prostěradlo - Hvězdičky bílé v šedé. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bavlněné prostěradlo - Hvězdičky bílé v šedé na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bavlněné prostěradlo - Hvězdičky bílé v šedé vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz