Kde koupit Bavlněné tričko Vážka - dlouhý rukáv - červené, roz. 80

Vel. 80, Nicol 14222 B, Kolekce: Vážka - PZ 2018/2019 <strong>Bavlněné triko NICOL.</strong> <br /> <br />Triko je vyrobené z kvalitního přírodního materiálu, příjemné a měkké… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bavlněné tričko Vážka - dlouhý rukáv - červené, roz. 80 Vybavení a doplňky
Cena
178 Kč
Dostupnost
Skladem 28.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bavlněné tričko Vážka - dlouhý rukáv - červené, roz. 80 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 178 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vel. 80, Nicol 14222 B, Kolekce: Vážka - PZ 2018/2019 <strong>Bavlněné triko NICOL.</strong> <br /> <br />Triko je vyrobené z kvalitního přírodního materiálu, příjemné a měkké na omak. <br />Jeho módní vzhled podtrhují krásné barvy, doplněné obrázkem. <br /> <br /><strong>NOVÁ KOLEKCE NICOL.</strong> <br /> <br />Tričko je vyrobené z atestované kvalitní česané 100% bavlny. <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br /><strong>Vel.74:</strong> délka - 38 cm, hrudník - 26 cm x 2. <br /><strong>Vel.80:</strong> délka - 40 cm, hrudník - 27 cm x 2. <br /><strong>Vel.86:</strong> délka - 42 cm, hrudník - 38 cm x 2. <br /><strong>Vel.92:</strong> délka - 44 cm, hrudník - 39 cm x 2. <br /><strong>Vel.98:</strong> délka - 46 cm, hrudník - 30 cm x 2. <br /><strong>Vel.104:</strong> délka - 48 cm, hrudník - 31 cm x 2. <br />Rozměry se mohou minimálně lišit +- 0,5 -1,5 cm. <br /> <br /><strong>Proč oblečení NICOL ?</strong> <br />Protože, milujete své děti! <br />Oblečení NICOL patří mezi oblíbené oblečení maminek. <br />Vše vyrobeno v nejlepší kvalitě s láskou.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bavlněné tričko Vážka - dlouhý rukáv - červené, roz. 80 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902444575517 a ID 94978
- jistota kvalitního výrobce Nicol
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 82 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bavlněné tričko Vážka - dlouhý rukáv - červené, roz. 80. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bavlněné tričko Vážka - dlouhý rukáv - červené, roz. 80 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Nicol, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bavlněné tričko Vážka - dlouhý rukáv - červené, roz. 80 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Nicol, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz