Kde koupit Bavlněný overálek Dobrou noc, vel. 68 - žlutý

Vel. 68, barva: Žlutá <strong>Bavlněný overálek.</strong> <br /> <br />Overálek se rozepíná po celé délce (patentky), což usnadňuje přebalování i oblékání - praktické. <br… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bavlněný overálek Dobrou noc, vel. 68 - žlutý Vybavení a doplňky
Cena
199 Kč
Dostupnost
Skladem 27.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bavlněný overálek Dobrou noc, vel. 68 - žlutý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vel. 68, barva: Žlutá <strong>Bavlněný overálek.</strong> <br /> <br />Overálek se rozepíná po celé délce (patentky), což usnadňuje přebalování i oblékání - praktické. <br />Kvalitní přírodní materiál, příjemný a měkký na omak zaručuje Vašemu děťátku pohodlí po celý den. <br /> <br />Overálek je vyroben z kvalitní 100% bavlny. <br /> <br />1.Jakost. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />Vel.56 délka - 45 cm, hrudník - 25 cm x 2. <br />Vel.62 délka - 48 cm, hrudník - 26 cm x 2. <br />Vel.68 délka - 54 cm, hrudník - 27 cm x 2. <br />Vel.74 délka - 57 cm, hrudník - 29 cm x 2. <br />Rozměry se mohou minimálně lišit +- 0,5 -1,5 cm. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bavlněný overálek Dobrou noc, vel. 68 - žlutý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5901741238514 a ID 94880
- jistota kvalitního výrobce MBaby
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 91 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bavlněný overálek Dobrou noc, vel. 68 - žlutý. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bavlněný overálek Dobrou noc, vel. 68 - žlutý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky MBaby, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bavlněný overálek Dobrou noc, vel. 68 - žlutý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky MBaby, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz