Kde koupit Bazén pro děti 90x40cm kruhový tvar + 200 balónků - růžový s balónky

Barva bazénu: růžový s balónky + 200 balónků, kam <strong>Parádní suchý bazének do pokojíčku pro děti + 200 balónku</strong> <br /> <br /><strong>Bazének vykouzlí dětem… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bazén pro děti 90x40cm kruhový tvar + 200 balónků - růžový s balónky Vybavení a doplňky
Cena
1 999 Kč
Dostupnost
Skladem 28.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bazén pro děti 90x40cm kruhový tvar + 200 balónků - růžový s balónky které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 999 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva bazénu: růžový s balónky + 200 balónků, kam <strong>Parádní suchý bazének do pokojíčku pro děti + 200 balónku</strong> <br /> <br /><strong>Bazének vykouzlí dětem úsměv :) Děti si v něm rády hrají - vyzkoušeno ! </strong> <br /> <br /><strong>Materiály: </strong> <br /> <strong>Potah: </strong> <br />Velur - velmi jemný a pevný povrch. Lze jednosuše sundat a vyprát. Suchý zip. <br />Dno je samostatně prošité s vlastním potahem. Dno lze odepnout a použít jako samostatnou podložku na hraní. Výška dna je 3 cm. <br /> <br /> <br /> <strong>Balónky: </strong> <br />- plast LDPE s atestem CE, průměr 6 cm, odolné proti rozdrcení. <br /> <br /><strong>Rozměry: </strong>cca 90x40cm. <br />Bazén je určen pro děti, které už sedí samostatně (cca od 12 měsíců +). <br />Hraní v bazénku by mělo být vždy, pod dohledem dospělé osoby. <br />Lze dokoupit sadu dalších 200 ks balonku. <br />Fotografie v nabídce zobrazuje počet 400 ks. balonků. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bazén pro děti 90x40cm kruhový tvar + 200 balónků - růžový s balónky z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309131832 a ID 93701
- jistota kvalitního výrobce NELLYS
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 126 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bazén pro děti 90x40cm kruhový tvar + 200 balónků - růžový s balónky. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bazén pro děti 90x40cm kruhový tvar + 200 balónků - růžový s balónky na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky NELLYS, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bazén pro děti 90x40cm kruhový tvar + 200 balónků - růžový s balónky vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky NELLYS, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz