Kde koupit Bebivita Mléčná kaše sušenková 600g

Kaše pro kojence od ukončeného 5. měsíce jako doplněk ke kojení nebo k počáteční mléčné výživě podávané z lahve. Instantní obilno-mléčný příkrm. Potravina pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Dů… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bebivita Mléčná kaše sušenková 600g
					
				 Mléčné kaše
Cena
179 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bebivita Mléčná kaše sušenková 600g které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 179 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kaše pro kojence od ukončeného 5. měsíce jako doplněk ke kojení nebo k počáteční mléčné výživě podávané z lahve. Instantní obilno-mléčný příkrm. Potravina pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Důležitá upozornění: …pro výživu Vašeho dítěte - Potravina pro zvláštní výživu. Kojení je to nejlepší pro Vaše dítě. Obilno-mléčný příkrm je určený pro děti od ukončeného 5. měsíce. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla šesti měsíců by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. …pro zuby Vašeho dítěte – již od prvních zoubků věnujte pravidelnou péči zubní hygieně. Obsahuje lepek, obsahuje přidanou mléčnou bílkovinu, bez přídavku umělých aromat, barviv a konzervačních látek. Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bebivita Mléčná kaše sušenková 600g z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4018852004370 a ID 164099
- jistota kvalitního výrobce Bebivita
- kategorie Mléčné kaše

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 73 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bebivita Mléčná kaše sušenková 600g . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bebivita Mléčná kaše sušenková 600g na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Mléčné kaše Bebivita, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bebivita Mléčná kaše sušenková 600g vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Mléčné kaše Bebivita, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz