Kde koupit Behringer B208D Eurolive

Kompaktní, aktivní, 2 pásmový bi-Amp reprobox/PA systém nabízející skvělý zvuk za rozumnou cenu. Box disponuje jedním 8" nízkofrekvenčním woofrem a jedním 1,35" vysokofrekvenčním driverem. Je vybaven… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Behringer B208D Eurolive Aktivní reproboxy
Cena
4 390 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Behringer B208D Eurolive které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 390 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kompaktní, aktivní, 2 pásmový bi-Amp reprobox/PA systém nabízející skvělý zvuk za rozumnou cenu. Box disponuje jedním 8" nízkofrekvenčním woofrem a jedním 1,35" vysokofrekvenčním driverem. Je vybaven vestavěným zesilovačem třídy D s výkonem 200W, frekvenčním rozsahem 65Hz - 20kHz, dělící frekvencí 2,4kHz a maximálním SPL 113dB. Box má dále zabudovanou DSP technologii a nabízí flexibilní aplikace, díky kterým jej můžete použít jako hlavní zvukový systém, pódiový monitor, nebo jako ozvučení v pozici, v jaké budete potřebovat. Rozměry. 373mm x 203mm x 249mm, Hmotnost: 6,6kg

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Behringer B208D Eurolive z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 216527
- jistota kvalitního výrobce Behringer
- kategorie Aktivní reproboxy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 125 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Behringer B208D Eurolive. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Behringer B208D Eurolive na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Aktivní reproboxy Behringer, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Behringer B208D Eurolive vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: