Kde koupit Behringer B2520 PRO Eurolive

Profesionální reprobox určený pro hudobníkov, kteří jsou pripavení odprezentovat svou hudbu masám. Je navržen tak, aby splňoval požadavky profesionálních vystoupení, od malých klubů po velké pódia. Re… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Behringer B2520 PRO Eurolive Pasivní reproboxy
Cena
13 890 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Behringer B2520 PRO Eurolive které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 13 890 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Profesionální reprobox určený pro hudobníkov, kteří jsou pripavení odprezentovat svou hudbu masám. Je navržen tak, aby splňoval požadavky profesionálních vystoupení, od malých klubů po velké pódia. Reprobox je schopen výkonu do 2200 W. 1.75 "titanově diafragmový kompresní driver dělá z tohoto modelu výborně znějící PA reproduktor s maximálně širokou škálou využití. 2 x 15" basový driver, 4 ohm, frekvenční rozsah 50 - 18 000 Hz, Overload protection.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Behringer B2520 PRO Eurolive z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 216516
- jistota kvalitního výrobce Behringer
- kategorie Pasivní reproboxy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 61 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Behringer B2520 PRO Eurolive. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Behringer B2520 PRO Eurolive na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pasivní reproboxy Behringer, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Behringer B2520 PRO Eurolive vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: