Kde koupit Behringer BXD3000H Ultrabass

Basová hlava / zesilovač kompaktních rozměrů s výkonem 300W, třída zesilovače: Class D, aktivní 7pásmový grafický ekvalizér s omezovačem zpětné vazby, Ultrabass subharmonics processor, dvoukanálový fo… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Behringer BXD3000H Ultrabass Tranzistorové basové zesilovače
Cena
4 090 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Behringer BXD3000H Ultrabass které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Basová hlava / zesilovač kompaktních rozměrů s výkonem 300W, třída zesilovače: Class D, aktivní 7pásmový grafický ekvalizér s omezovačem zpětné vazby, Ultrabass subharmonics processor, dvoukanálový footswitch v ceně, výstup na sluchátka, Balanced XLR DI and Line výstupy, vstup na CD nebo jiný zvukový zdroj, rackové úchyty v ceně.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Behringer BXD3000H Ultrabass z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 216537
- jistota kvalitního výrobce Behringer
- kategorie Tranzistorové basové zesilovače

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 57 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Behringer BXD3000H Ultrabass. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Behringer BXD3000H Ultrabass na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Tranzistorové basové zesilovače Behringer, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Behringer BXD3000H Ultrabass vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: