Kde koupit Behringer DDM 4000 DIGITAL PRO MIXER

DDM4000 "Digital Pro mixer" je 32-bitový digitální DJ mixpult s mimořádně intuitivním ovládáním, plný kreativních funkcí. CD či MP3 přehrávače jsou připojitelné ke čtyřem stereo kanálem, každý s plně… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Behringer DDM 4000 DIGITAL PRO MIXER DJ mixpulty
Cena
7 690 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Behringer DDM 4000 DIGITAL PRO MIXER které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 7 690 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

DDM4000 "Digital Pro mixer" je 32-bitový digitální DJ mixpult s mimořádně intuitivním ovládáním, plný kreativních funkcí. CD či MP3 přehrávače jsou připojitelné ke čtyřem stereo kanálem, každý s plně programovatelným ekvalizérem a kill switch-mi. DJ pult DDM4000 je také vybaven programovatelnými multi-FX moduly, párem vysoce precizních čítačů BPM, digitálním crossfaderem a MIDI interface pro komunikaci s DJ programy.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Behringer DDM 4000 DIGITAL PRO MIXER z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 13973
- jistota kvalitního výrobce Behringer
- kategorie DJ mixpulty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 82 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Behringer DDM 4000 DIGITAL PRO MIXER. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Behringer DDM 4000 DIGITAL PRO MIXER na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce DJ mixpulty Behringer, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Behringer DDM 4000 DIGITAL PRO MIXER vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: