Kde koupit Behringer FM 600

Kytarový efekt Filtr Machine, nabízí širokou škálu filtr efektů od auto-wah až po nízkofrekvenční filtry, možnost modulování zvuku pomocí potenciometrů Sens, Peak, Filtr (BP - Band Pass, TW - Twin Fil… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Behringer FM 600 Chorus / Flanger / Phaser
Cena
790 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Behringer FM 600 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kytarový efekt Filtr Machine, nabízí širokou škálu filtr efektů od auto-wah až po nízkofrekvenční filtry, možnost modulování zvuku pomocí potenciometrů Sens, Peak, Filtr (BP - Band Pass, TW - Twin Filtr Band Pass, LP - Low Pass), Range, Půl, světelná indikace zapnutí / vypnutí efektu a stavu baterie, napájení přes 9V baterii či adaptér (není součástí).

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Behringer FM 600 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 19618
- jistota kvalitního výrobce Behringer
- kategorie Chorus / Flanger / Phaser

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 70 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Behringer FM 600. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Behringer FM 600 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Chorus / Flanger / Phaser Behringer, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Behringer FM 600 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: