Kde koupit Bella Happy Bryndáček jednorázový 4x5 ks

Jednorázové bryndáčky Happy Lunch jsou dokonalou alternativou látkových bryndáčků. Vnější savá vrstva z netkané textilie spolu se zadní fóliovou vrstvou skvěle chrání oděv dítěte před znečištěním. Spe… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bella Happy Bryndáček jednorázový 4x5 ks
					
				 Bryndáky
Cena
92 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bella Happy Bryndáček jednorázový 4x5 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 92 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Jednorázové bryndáčky Happy Lunch jsou dokonalou alternativou látkových bryndáčků. Vnější savá vrstva z netkané textilie spolu se zadní fóliovou vrstvou skvěle chrání oděv dítěte před znečištěním. Speciální sklopná kapsa poskytuje extra ochranu – zachytává větší kousky jídla odpadávající od malého strávníka. Dva samolepicí pásky na vnitřní straně bryndáčku ho jemně přilepí k oblečení a tím zabrání jeho posunování. Jsou nezastupitelné doma, během cestování a také na procházkách. Není potřeba je prát Lze je opakovaně používat, dokud se nezašpiníJsou vhodné pro domácí užití i na cesty Jednoduché a pohodlné použití: Odtrhněte perforaci a obraťte kapsu naruby. Bryndák zezadu připevněte. Suchým zipem připevněte bryndák k oblečení.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bella Happy Bryndáček jednorázový 4x5 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5900516650889 a ID 159192
- jistota kvalitního výrobce Bella Happy
- kategorie Bryndáky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 55 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bella Happy Bryndáček jednorázový 4x5 ks . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bella Happy Bryndáček jednorázový 4x5 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Bryndáky Bella Happy, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bella Happy Bryndáček jednorázový 4x5 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Bryndáky Bella Happy, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz