Kde koupit Bella Happy MAMMA Comfort prsní vložky - 30 ks

Výjimečné prsní vložky s velmi vysokou absorpcí, vhodné zejména pro silnou laktaci. Konstrukce obohacena o superabsorpční jádro a speciální vrstvu pro urychlenou distribuci tekutiny. Dokonale se přizp… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bella Happy MAMMA Comfort prsní vložky - 30 ks
					
				 Prsní vložky
Cena
79 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bella Happy MAMMA Comfort prsní vložky - 30 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 79 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Výjimečné prsní vložky s velmi vysokou absorpcí, vhodné zejména pro silnou laktaci. Konstrukce obohacena o superabsorpční jádro a speciální vrstvu pro urychlenou distribuci tekutiny. Dokonale se přizpůsobují tvaru prsu, chrání před zašpiněním podprsenky a před odřením. Díky lepicímu proužku pevně drží na místě. Vložky na jedno použití jsou vhodné jak do běžné podprsenky, tak do speciální podprsenky pro kojení. Vlastnosti: Vysoká absorpce Anatomický tvar Balení obsahuje: 30 ks

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bella Happy MAMMA Comfort prsní vložky - 30 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5900516402310 a ID 3185731
- jistota kvalitního výrobce Bella Happy
- kategorie Prsní vložky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 80 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bella Happy MAMMA Comfort prsní vložky - 30 ks . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bella Happy MAMMA Comfort prsní vložky - 30 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Prsní vložky Bella Happy, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bella Happy MAMMA Comfort prsní vložky - 30 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Prsní vložky Bella Happy, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz