Kde koupit Beppi Dívčí voňavé plátěnky s dortíky - růžové

Veselé voňavé plátěnky v růžovém provedení potěší každou holčičku. Tenisky mají prodyšný textilní svršek, příjemnou stélku, pogumovanou špičku, vykrojený nárt a zapínání na pásek se suchým zipem. Zdob… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Beppi Dívčí voňavé plátěnky s dortíky - růžové
					
				 Balerínky a střevíčky
Cena
169 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Beppi Dívčí voňavé plátěnky s dortíky - růžové které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 169 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Veselé voňavé plátěnky v růžovém provedení potěší každou holčičku. Tenisky mají prodyšný textilní svršek, příjemnou stélku, pogumovanou špičku, vykrojený nárt a zapínání na pásek se suchým zipem. Zdobí je potisk s barevnými dortíčky.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Beppi Dívčí voňavé plátěnky s dortíky - růžové z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596088174990 a ID 2335547
- jistota kvalitního výrobce Beppi
- kategorie Balerínky a střevíčky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 102 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Beppi Dívčí voňavé plátěnky s dortíky - růžové . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Beppi Dívčí voňavé plátěnky s dortíky - růžové na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Balerínky a střevíčky Beppi, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Beppi Dívčí voňavé plátěnky s dortíky - růžové vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Balerínky a střevíčky Beppi, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz