Kde koupit Bespeco RACKM 128

Profesionální rackový stojan vybavený kolečky. Konstrukce ocelová, pevná a sklopná. Vhodný pro nahrávací studio i podium. Výška 115 cm. Šířka 57 cm. Hloubka 61 cm. Užitečná hloubka 59 cm. Hmotnost 8 k… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bespeco RACKM 128 Rackové stojany
Cena
2 990 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bespeco RACKM 128 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Profesionální rackový stojan vybavený kolečky. Konstrukce ocelová, pevná a sklopná. Vhodný pro nahrávací studio i podium. Výška 115 cm. Šířka 57 cm. Hloubka 61 cm. Užitečná hloubka 59 cm. Hmotnost 8 kg. Maximální zatížení 60 kg. barva: černá

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bespeco RACKM 128 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 143
- jistota kvalitního výrobce Bespeco
- kategorie Rackové stojany

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 72 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bespeco RACKM 128. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bespeco RACKM 128 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Rackové stojany Bespeco, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bespeco RACKM 128 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Rackové stojany