Kde koupit Beurer BY 52 digitální ohřívač

Digitální ohřívač dětské stravy Beurer BY 52 je ideální pomocník při přípravě stravy pro Vaše dítě. Jeho LED displej zobrazuje teplotu a stravu ohřeje a udrží teplou. Automatický vypínač, snadno se či… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Beurer BY 52 digitální ohřívač
					
				 Ohřívačky a sterilizátory
Cena
699 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Beurer BY 52 digitální ohřívač které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 699 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Digitální ohřívač dětské stravy Beurer BY 52 je ideální pomocník při přípravě stravy pro Vaše dítě. Jeho LED displej zobrazuje teplotu a stravu ohřeje a udrží teplou. Automatický vypínač, snadno se čistí, vhodný pro všechny běžné kojenecké lahve a sklenice. Vlastnosti a popis výrobku digitální ohřívač dětské stravy 2v1 ohřeje a udrží teplé s LED displejem - zobrazení teploty pro všechny běžně dostupné kojenecké lahve a sklenice zvedák pro snadné vyndání sklenic víko se snadno čistí automatický vypínač obsahuje 3 samolepky s motivem Janosch

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Beurer BY 52 digitální ohřívač z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4211125954024 a ID 191675
- jistota kvalitního výrobce Beurer
- kategorie Ohřívačky a sterilizátory

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 52 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Beurer BY 52 digitální ohřívač . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Beurer BY 52 digitální ohřívač na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ohřívačky a sterilizátory Beurer, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Beurer BY 52 digitální ohřívač vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Ohřívačky a sterilizátory Beurer, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz