Kde koupit Bezdratová digitální videochůvička 7020

Bayby <strong>Bezdrátová digitální videochůvička.</strong> <br /> <br />Bezdrátová videochůvička umožňuje obousměrnou komunikaci, která tak dítě nejen monitoruje, ale zároveň… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bezdratová digitální videochůvička 7020 Vybavení a doplňky
Cena
2 750 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bezdratová digitální videochůvička 7020 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 750 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Bayby <strong>Bezdrátová digitální videochůvička.</strong> <br /> <br />Bezdrátová videochůvička umožňuje obousměrnou komunikaci, která tak dítě nejen monitoruje, ale zároveň jej umožňuje na dálku ukonejšit. <br /> <br /><strong>Charakteristika:</strong> <br />- bezdrátová digitální technologie 2,4 GHz, <br />- obousměrná komunikace, <br />- barevný LCD displej 2,4", <br />- automatické infračervené noční vidění, <br />- mikrofon s vysokou citlivostí, <br />- funkce VOX (zapnuto/vypnuto), <br />- kamera nastavitelná pro různé úhly záběru, <br />- nastavení hlasitosti, jasu, <br />- kamera CMOS, <br />- rodičovská jednotka s klipem na opasek a stojánkem, <br />- výstraha pro nedostatečně nabité baterie, <br />- výstraha nedostatečného dosahu, <br />- 8 ukolébavek, <br />- zobrazení teploty v okolí dítěte, <br />- dosah až do 250 m. <br /> <br /><strong>Balení obsahuje:</strong> <br />- 1 rodičovská jednotka, <br />- 1 dětská jednotka, <br />- 2 nabíjecí baterie Li-Ion 3,7 V s kapacitou 800 mAh pro rodičovskou a dětskou jednotku, <br />- 1 adaptér do síťové zásuvky pro rodičovskou jednotku, <br />- 1 adaptér do síťové zásuvky pro dětskou jednotku. <br /> <br />1. jakost. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bezdratová digitální videochůvička 7020 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590669181001 a ID 93863
- jistota kvalitního výrobce BAYBY
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 65 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bezdratová digitální videochůvička 7020. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bezdratová digitální videochůvička 7020 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky BAYBY, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bezdratová digitální videochůvička 7020 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky BAYBY, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz