Kde koupit BG France A30

Vytěrák pro alt saxofon prestižního francouzského výrobce příslušenství k dechovým nástrojům. Je vyroben ze speciálního materiálu s vysokou absorpcí a natolik jemným, že nepoškozuje vnitřní povrch nás… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BG France A30 Čištění a údržba dechových nástrojů
Cena
300 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BG France A30 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 300 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vytěrák pro alt saxofon prestižního francouzského výrobce příslušenství k dechovým nástrojům. Je vyroben ze speciálního materiálu s vysokou absorpcí a natolik jemným, že nepoškozuje vnitřní povrch nástroje. Materiál navíc není napuštěn žádnými chemickými přísadami a je pratelný.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BG France A30 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224331
- jistota kvalitního výrobce BG France
- kategorie Čištění a údržba dechových nástrojů

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 132 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BG France A30. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BG France A30 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Čištění a údržba dechových nástrojů BG France, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BG France A30 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: