Kde koupit BG France L12 SR

Ligatura od prestižního francouzského výrobce příslušenství k dechovým nástrojům s pozlaceným plíškem pro snadnější a rychlejší artikulaci. Je navržena tak, aby se dala použít na všechny standardní pl… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BG France L12 SR Ligatury pro alt saxofon
Cena
990 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BG France L12 SR které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Ligatura od prestižního francouzského výrobce příslušenství k dechovým nástrojům s pozlaceným plíškem pro snadnější a rychlejší artikulaci. Je navržena tak, aby se dala použít na všechny standardní plastové alt saxofonové hubičky.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BG France L12 SR z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 225476
- jistota kvalitního výrobce BG France
- kategorie Ligatury pro alt saxofon

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 133 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BG France L12 SR. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BG France L12 SR na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ligatury pro alt saxofon BG France, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BG France L12 SR vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: