Kde koupit BIG Odstrkovadlo Big Flippi, 4 kolečka

Odrážedlo ve veselém barevném provedení má 4 kolečka pro lepší stabilitu i bezpečnost dítětě. Vyrobeno z kvalitního a odolného plastu. Doporučujeme dokoupit: Červené ochranné návleky na botičky Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BIG Odstrkovadlo Big Flippi, 4 kolečka
					
				 Odrážedla
Cena
209 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BIG Odstrkovadlo Big Flippi, 4 kolečka které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 209 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Odrážedlo ve veselém barevném provedení má 4 kolečka pro lepší stabilitu i bezpečnost dítětě. Vyrobeno z kvalitního a odolného plastu. Doporučujeme dokoupit: Červené ochranné návleky na botičky

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BIG Odstrkovadlo Big Flippi, 4 kolečka z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4004943568258 a ID 388146
- jistota kvalitního výrobce BIG
- kategorie Odrážedla

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 117 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BIG Odstrkovadlo Big Flippi, 4 kolečka . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BIG Odstrkovadlo Big Flippi, 4 kolečka na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Odrážedla BIG, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BIG Odstrkovadlo Big Flippi, 4 kolečka vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Odrážedla BIG, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz