Kde koupit BIG Odstrkovadlo Big Flippi černé, 4 kolečka

Odrážedlo v černo-červeném provedení má 4 kolečka pro lepší stabilitu a bezpečnost dítětě. Vyrobeno z kvalitního a odolného plastu. Doporučujeme dokoupit: Červené ochranné návleky na botičky Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BIG Odstrkovadlo Big Flippi černé, 4 kolečka
					
				 Odrážedla
Cena
229 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BIG Odstrkovadlo Big Flippi černé, 4 kolečka které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 229 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Odrážedlo v černo-červeném provedení má 4 kolečka pro lepší stabilitu a bezpečnost dítětě. Vyrobeno z kvalitního a odolného plastu. Doporučujeme dokoupit: Červené ochranné návleky na botičky

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BIG Odstrkovadlo Big Flippi černé, 4 kolečka z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4004943568494 a ID 388128
- jistota kvalitního výrobce BIG
- kategorie Odrážedla

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 120 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BIG Odstrkovadlo Big Flippi černé, 4 kolečka . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BIG Odstrkovadlo Big Flippi černé, 4 kolečka na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Odrážedla BIG, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BIG Odstrkovadlo Big Flippi černé, 4 kolečka vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Odrážedla BIG, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz