Kde koupit Bill Lawrence A-254C Black

Vynikající elektromagnetický snímač, určený pro akustické kytary. Snímač lze jednoduše osadit do výřezu na kytaře, a je určen pro kytary s kovovými strunami. Má ovládání pro hlasitost, 1/4" konektor a… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bill Lawrence A-254C Black Snímače pro akustické kytary
Cena
2 190 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bill Lawrence A-254C Black které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 190 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vynikající elektromagnetický snímač, určený pro akustické kytary. Snímač lze jednoduše osadit do výřezu na kytaře, a je určen pro kytary s kovovými strunami. Má ovládání pro hlasitost, 1/4" konektor a kabel, zvýšenou odolnost vůči zpětné vazbě a nízkou hladinu brumu. Je vyroben v U.S.A. Barevné provedení: Černá.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bill Lawrence A-254C Black z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 224564
- jistota kvalitního výrobce Bill Lawrence
- kategorie Snímače pro akustické kytary

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 106 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bill Lawrence A-254C Black. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bill Lawrence A-254C Black na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Snímače pro akustické kytary Bill Lawrence, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bill Lawrence A-254C Black vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: