Kde koupit Bino Kolébka s peřinkami

Klasická dřevěná kolébka pro panenky. Je vyrobena z přírodního materiálu s decentními vyřezávanými aplikacemi na bocích. Součástí kolébky je také peřinka pro panenku.  Vyrobeno z dřevěného kvalitního… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bino Kolébka s peřinkami
					
				 Příslušenství pro panenky
Cena
649 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bino Kolébka s peřinkami které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 649 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Klasická dřevěná kolébka pro panenky. Je vyrobena z přírodního materiálu s decentními vyřezávanými aplikacemi na bocích. Součástí kolébky je také peřinka pro panenku.  Vyrobeno z dřevěného kvalitního materiálu. Rozměr: 37,5×36×49 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bino Kolébka s peřinkami z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4019359836990 a ID 4599734
- jistota kvalitního výrobce Bino
- kategorie Příslušenství pro panenky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 45 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bino Kolébka s peřinkami . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bino Kolébka s peřinkami na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Příslušenství pro panenky Bino, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bino Kolébka s peřinkami vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Příslušenství pro panenky Bino, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz