Kde koupit Bino Prolézačka - Krteček

Veselý dětský tunýlek s motivem oblíbeného Krtečka bude vašim dětem tím nejlepším pomocníkem při jejich hrách a dobrodružstvích. Má velmi lehkou a stabilní konstrukci, takže je lehce přenositelný. Dá… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bino Prolézačka  - Krteček
					
				 Dětské stany
Cena
399 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bino Prolézačka - Krteček které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 399 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Veselý dětský tunýlek s motivem oblíbeného Krtečka bude vašim dětem tím nejlepším pomocníkem při jejich hrách a dobrodružstvích. Má velmi lehkou a stabilní konstrukci, takže je lehce přenositelný. Dá se také velmi snadno složit i rozložit. Navíc díky možnosti praktického zabalení si ho můžou vaši nejmenší vzít např. na prázdniny k babičce. hravý motiv s Krtkem vhodné pro děti od 3 let lehká látková konstrukce snadno rozložitelné i složitelné jednoduchá manipulace

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bino Prolézačka - Krteček z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4019359137486 a ID 170789
- jistota kvalitního výrobce Bino
- kategorie Dětské stany

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 84 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bino Prolézačka - Krteček . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bino Prolézačka - Krteček na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské stany Bino, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bino Prolézačka - Krteček vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské stany Bino, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz