Kde koupit Blackstar HT-DUAL

Dvoukanálový lampový overdrive / distortion, obsahuje lampu ECC83, kaskádový typ zkreslení, obrovské rozpětí charakteru zkreslení US/UK sound a vše mezi tím, zesílený čistý zvuk Crunch, Overdrive i hu… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Blackstar HT-DUAL Overdrive / Distortion / Fuzz / Boost
Cena
5 990 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Blackstar HT-DUAL které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 5 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dvoukanálový lampový overdrive / distortion, obsahuje lampu ECC83, kaskádový typ zkreslení, obrovské rozpětí charakteru zkreslení US/UK sound a vše mezi tím, zesílený čistý zvuk Crunch, Overdrive i hutný sólový zvuk, simulace zvuku reproduktoru, možnost využití pro přímé nahrávání, Bypass Buffer , adaptér součástí balení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Blackstar HT-DUAL z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 17034
- jistota kvalitního výrobce Blackstar
- kategorie Overdrive / Distortion / Fuzz / Boost

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 61 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Blackstar HT-DUAL. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Blackstar HT-DUAL na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Overdrive / Distortion / Fuzz / Boost Blackstar, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Blackstar HT-DUAL vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: