Kde koupit Blade & Rose Chlapecké legínky s robotem - žluto-černé

Úžasné legínky ve žluto-černém provedení s veselým robotem na zadečku zajistí vašemu drobečkovi pohodlí po celý den. Jsou vyrobeny z kvalitních a příjemných materiálů. Legínky mají: pružný pas, který… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Blade & Rose Chlapecké legínky s robotem - žluto-černé
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
199 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Blade & Rose Chlapecké legínky s robotem - žluto-černé které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Úžasné legínky ve žluto-černém provedení s veselým robotem na zadečku zajistí vašemu drobečkovi pohodlí po celý den. Jsou vyrobeny z kvalitních a příjemných materiálů. Legínky mají: pružný pas, který neškrtí klasické dva švy na zadečku Materiál: 75% bavlna 20% nylon 5% spandex Při praní se vždy řiďte pokyny uvedenými na štítku výrobce!

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Blade & Rose Chlapecké legínky s robotem - žluto-černé z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596088169910 a ID 2211775
- jistota kvalitního výrobce Blade & Rose
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 95 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Blade & Rose Chlapecké legínky s robotem - žluto-černé . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Blade & Rose Chlapecké legínky s robotem - žluto-černé na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Blade & Rose, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Blade & Rose Chlapecké legínky s robotem - žluto-černé vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Blade & Rose, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz