Kde koupit BLONDÉPIL HOMME Gel de Rasage 150 ml

Gel na holení BLONDÉPIL HOMME Gel de Rasage 150 ml: Gel na holení Blondépil Homme Gel de Rasage francouzské výroby je určen pro komfortní a přesné holení. Nepěnivá gelová struktura se příjemně… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • BLONDÉPIL HOMME Gel de Rasage 150 ml Vybavení a doplňky
Cena
119 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz MAXI Drogerie

Podrobnosti a detail produktu

Zboží BLONDÉPIL HOMME Gel de Rasage 150 ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Gel na holení BLONDÉPIL HOMME Gel de Rasage 150 ml: Gel na holení Blondépil Homme Gel de Rasage francouzské výroby je určen pro komfortní a přesné holení. Nepěnivá gelová struktura se příjemně nanáší a umožňuje přesný a hladký pohyb holícího strojku po pokožce obličeje, krku či nohou. Průhlednost přípravku zaručuje, že vždy uvidíte, jak holení probíhá a docílíte tak maximální přesnosti požadovaného tvaru bez kompromisů. Dokonalé složené s obsahem alantoinu, citrusového tonizačního extraktu a kadidla příjemně osvěžuje pokožku a zabraňuje podráždění. Příjemná vůně citrusů a jalovce doplní pocit pohody a svěžesti. Gel neobsahuje parabeny a je dermatologicky testován. Klíčové vlastnosti gelu na holení Blondépil Homme Gel de RasageGel na holení Blondépil Homme Gel de Rasage francouzské výrobyUrčen pro komfortní a přesné holeníNepěnivá gelová struktura pro přesný a hladký pohyb holícího strojkuTransparentní gel pro vizuální kontrolu stavu holeníObsahuje alantoin, citrusový tonizační extrakt a kadidloBez parabenů, dermatologicky testováno Použití:Do vlhkých vousů aplikujte požadované množství. Po oholení důkladně opláchněte.

Z toho e-shopu Alza.cz MAXI Drogerie můžete pohodlně a bezpečně zakoupit BLONDÉPIL HOMME Gel de Rasage 150 ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3331849007545 a ID 5357859
- jistota kvalitního výrobce Blondépil
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 78 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit BLONDÉPIL HOMME Gel de Rasage 150 ml. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa BLONDÉPIL HOMME Gel de Rasage 150 ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz MAXI Drogerie doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Blondépil, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete BLONDÉPIL HOMME Gel de Rasage 150 ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz MAXI Drogerie

Mezi online drogeriemi si Alza.cz MAXI Drogerie udělal velmi rychle své místo. Kosmetiku a péči o tělu můžete svěřit do ruky tomuto zákaznicky oblíbenému eshopu. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Blondépil, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz MAXI Drogerie za výhodnou cenu.


Alza.cz MAXI Drogerie