Kde koupit Blue Seven Chlapecké tričko Soap Box - červené

Veselé tričko s potiskem autíčka si vašeho chlapečka získá na první pohled. Je vyrobeno z příjemného bavlněného materiálu. Tričko má kulatý výstřih, krátké rukávy a zapínání na patentky na ramínku.  Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Blue Seven Chlapecké tričko Soap Box - červené
					
				 Trička s krátkým rukávem
Cena
79 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Blue Seven Chlapecké tričko Soap Box - červené které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 79 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Veselé tričko s potiskem autíčka si vašeho chlapečka získá na první pohled. Je vyrobeno z příjemného bavlněného materiálu. Tričko má kulatý výstřih, krátké rukávy a zapínání na patentky na ramínku. 

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Blue Seven Chlapecké tričko Soap Box - červené z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4055851021120 a ID 3239225
- jistota kvalitního výrobce Blue Seven
- kategorie Trička s krátkým rukávem

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 130 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Blue Seven Chlapecké tričko Soap Box - červené . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Blue Seven Chlapecké tričko Soap Box - červené na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Trička s krátkým rukávem Blue Seven, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Blue Seven Chlapecké tričko Soap Box - červené vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Trička s krátkým rukávem Blue Seven, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz