Kde koupit Blue Seven Dívčí džínové kalhoty s kytičkami - modré

Stylové džínové kraťasy v modrém odstínu by vaší malé parádnici neměly chybět. Jsou vyrobeny z příjemného bavlněného materiálu. Šortky mají pohodlný pas s poutky na pásek, ohrnuté nohavice, kapsy a za… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Blue Seven Dívčí džínové kalhoty s kytičkami - modré
					
				 Dětské Kraťasy, 3/4 kalhoty
Cena
189 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Blue Seven Dívčí džínové kalhoty s kytičkami - modré které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 189 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Stylové džínové kraťasy v modrém odstínu by vaší malé parádnici neměly chybět. Jsou vyrobeny z příjemného bavlněného materiálu. Šortky mají pohodlný pas s poutky na pásek, ohrnuté nohavice, kapsy a zapínání na knoflík. Přední stranu zdobí něžná květinová výšivka.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Blue Seven Dívčí džínové kalhoty s kytičkami - modré z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4054041983293 a ID 3238980
- jistota kvalitního výrobce Blue Seven
- kategorie Dětské Kraťasy, 3/4 kalhoty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 40 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Blue Seven Dívčí džínové kalhoty s kytičkami - modré . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Blue Seven Dívčí džínové kalhoty s kytičkami - modré na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské Kraťasy, 3/4 kalhoty Blue Seven, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Blue Seven Dívčí džínové kalhoty s kytičkami - modré vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské Kraťasy, 3/4 kalhoty Blue Seven, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz