Kde koupit Blue Seven Dívčí kabátek - bílý

Okouzlující chlupaťoučký kabátek pro malé princezny si vaše malé parádnoce zamilují. Je vyrobený z příjemného materiálu. Kabátek má: praktické zapínání na zip  kapuci s roztomilými medvědími oušky M… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Blue Seven Dívčí kabátek - bílý
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
479 Kč
Dostupnost
Skladem 03.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Blue Seven Dívčí kabátek - bílý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 479 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Okouzlující chlupaťoučký kabátek pro malé princezny si vaše malé parádnoce zamilují. Je vyrobený z příjemného materiálu. Kabátek má: praktické zapínání na zip  kapuci s roztomilými medvědími oušky Materiál: 100% polyester Při praní se vždy řiďte pokyny uvedenými na štítku výrobce!

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Blue Seven Dívčí kabátek - bílý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4055852288478 a ID 14189518
- jistota kvalitního výrobce Blue Seven
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 100 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Blue Seven Dívčí kabátek - bílý . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Blue Seven Dívčí kabátek - bílý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Blue Seven, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Blue Seven Dívčí kabátek - bílý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Blue Seven, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz