Kde koupit Blue Seven Dívčí šortky s motýlky - oranžové

Parádní šortky s potiskem motýlků jsou ideální volbou do horkých letních dnů. Jsou vyrobeny z prodyšného bavlněného materiálu. Šortky mají pohodlný pas s poutky na pásek, dvě přední kapsy s volánky a… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Blue Seven Dívčí šortky s motýlky - oranžové
					
				 Dětské Kraťasy, 3/4 kalhoty
Cena
179 Kč
Dostupnost
Skladem 26.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Blue Seven Dívčí šortky s motýlky - oranžové které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 179 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Parádní šortky s potiskem motýlků jsou ideální volbou do horkých letních dnů. Jsou vyrobeny z prodyšného bavlněného materiálu. Šortky mají pohodlný pas s poutky na pásek, dvě přední kapsy s volánky a zapínání na knoflík.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Blue Seven Dívčí šortky s motýlky - oranžové z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4055851039200 a ID 3236971
- jistota kvalitního výrobce Blue Seven
- kategorie Dětské Kraťasy, 3/4 kalhoty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 45 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Blue Seven Dívčí šortky s motýlky - oranžové . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Blue Seven Dívčí šortky s motýlky - oranžové na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské Kraťasy, 3/4 kalhoty Blue Seven, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Blue Seven Dívčí šortky s motýlky - oranžové vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské Kraťasy, 3/4 kalhoty Blue Seven, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz