Kde koupit Bo Jungle plyšová spirála Elephant & Giraffe

Spirála z extra měkkého froté materiálu. 3 zavěšené hračky (2 zvířátka + 1 plastový kroužek s chrastícími kuličkami). Lze upevnit na madlo kočárku nebo doma na postýlce či ohrádce. Možno prát na 30°… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Bo Jungle plyšová spirála Elephant & Giraffe
					
				 Kolotoče nad postýlku
Cena
399 Kč
Dostupnost
Skladem 20.09.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Bo Jungle plyšová spirála Elephant & Giraffe které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 399 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Spirála z extra měkkého froté materiálu. 3 zavěšené hračky (2 zvířátka + 1 plastový kroužek s chrastícími kuličkami). Lze upevnit na madlo kočárku nebo doma na postýlce či ohrádce. Možno prát na 30°C. Pro děti od 0 měsíců. Rozměry: délka 60cm x výška 30cm. Materiál: 100% polyester.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Bo Jungle plyšová spirála Elephant & Giraffe z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 1703739907105 a ID 12201704
- jistota kvalitního výrobce Bo Jungle
- kategorie Kolotoče nad postýlku

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 72 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Bo Jungle plyšová spirála Elephant & Giraffe . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Bo Jungle plyšová spirála Elephant & Giraffe na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kolotoče nad postýlku Bo Jungle, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Bo Jungle plyšová spirála Elephant & Giraffe vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kolotoče nad postýlku Bo Jungle, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz