Kde koupit Body Heart - dlouhý rukáv - zapínání bokem - bílé

Vel. 56, Mamatti BD227, Kolekce: Heart - PZ 2018/19 <strong>Kvalitní bavlněné body s dlouhým rukávem kolekce Mamatti.</strong>… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Body Heart - dlouhý rukáv - zapínání bokem - bílé Vybavení a doplňky
Cena
140 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Body Heart - dlouhý rukáv - zapínání bokem - bílé které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 140 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vel. 56, Mamatti BD227, Kolekce: Heart - PZ 2018/19 <strong>Kvalitní bavlněné body s dlouhým rukávem kolekce Mamatti.</strong> <br /> <br />Body je vyrobeno z kvalitní atestované česané 100% bavlny. <br /> <br />1.Jakost. <br /><strong>ROZMĚRY:</strong> <br />Vel. 56 - hrudník 2x20cm, délka 32cm. <br />Vel. 62 - hrudník 2x21cm, délka 35cm. <br /> <br />Udané rozměry se mohou lišit o 0,5-1,5cm.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Body Heart - dlouhý rukáv - zapínání bokem - bílé z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902047761584 a ID 94288
- jistota kvalitního výrobce Mamatti
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 61 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Body Heart - dlouhý rukáv - zapínání bokem - bílé. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Body Heart - dlouhý rukáv - zapínání bokem - bílé na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Mamatti, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Body Heart - dlouhý rukáv - zapínání bokem - bílé vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Mamatti, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz