Kde koupit Body Pejsek dlouhý rukáv - modrý melírek

Vel. 68, Nicol 14908 B, Kolekce: Pejsek - PZ 2018/19 <strong>Bavlněné body NICOL s dlouhým rukávem.</strong> <br /> <br /><strong>NOVÁ KOLEKCE NICOL.</strong> <… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Body Pejsek dlouhý rukáv  - modrý melírek Vybavení a doplňky
Cena
145 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Body Pejsek dlouhý rukáv - modrý melírek které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 145 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vel. 68, Nicol 14908 B, Kolekce: Pejsek - PZ 2018/19 <strong>Bavlněné body NICOL s dlouhým rukávem.</strong> <br /> <br /><strong>NOVÁ KOLEKCE NICOL.</strong> <br /> <br />Body má praktické zapínání na patentky , což usnadní převlékání miminka. <br />Kvalitní přírodní materiál, příjemný a měkký na omak. <br /> <br />Body je vyrobeno z atestované kvalitní česané 100% bavlny. <br /> <br />1.Jakost. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />Vel.68 délka - 41cm, hrudník - 24cm x 2. <br />Vel.74 délka - 42cm, hrudník - 25cm x 2. <br />Vel.80 délka - 43cm, hrudník - 25cm x 2. <br />Vel.86 délka - 44cm, hrudník - 26cm x 2. <br />Vel.92 délka - 45cm, hrudník - 27cm x 2. <br />Vel.98 délka - 46cm, hrudník - 28cm x 2. <br />Rozměry se mohou minimálně lišit +- 0,5-1,5 cm. <br /> <br /> <br /><strong>Proč oblečení NICOL?</strong> <br />Protože, milujete své děti! <br />Oblečení NICOL patří mezi oblíbené oblečení maminek. <br />Vše vyrobeno v nejlepší kvalitě s láskou.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Body Pejsek dlouhý rukáv - modrý melírek z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902444572158 a ID 95246
- jistota kvalitního výrobce Nicol
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 121 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Body Pejsek dlouhý rukáv - modrý melírek. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Body Pejsek dlouhý rukáv - modrý melírek na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Nicol, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Body Pejsek dlouhý rukáv - modrý melírek vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Nicol, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz